No search results found for

You may be interested in one of the following products:

Wycieczka po zamku Neuschwanstein ( Polski przewodnik audio)
teraz $ 43,89

Wycieczka po zamku Neuschwanstein ( Polski przewodnik audio)

To product
WYBIERZ DATĘ
WYBIERZ CZAS*
WYBIERZ CZAS*
Dorosły
($43.49)
 
Dziecko (0-18 lat)
($24.89)
 
ILOŚĆ BILETÓW
ILOŚĆ BILETÓW
Ok

Vstupenky na zámek neuschwanstein! Podle mnohých nejkrásnějšího zámku na světě. Z toho důvodu má zámek na seznamu míst, které navštívit, spousta lidí.

Šest týdnů po smrti krále Ludvíka II. se v roce 1886 Neuschwanstein otevřel veřejnosti. Prohlídka zámku je nyní pro každého návštěvníka jako procházka pohádkou. Zámek se nachází na vrcholku hory s krásným výhledem na okolní krajinu.

Vzhledem k tomu, že je Neuschwanstein velmi oblíbený, doporučuje se zakoupení vstupenky předem. Zámek se nachází nedaleko Füssenu, odkud se musíte dopravit do Hohenschwangau a samotnému zámku (na vrcholku hory).

Co VIP vstupenka pro přeskočení fronty zahrnuje?

  • Autobus do Marienbrücke, aby zobaczyć ten wyjątkowy zamek z zewnątrz.Należy pamiętać, że zimą Marienbrücke jest zamknięte z powodu śniegu i lodu. "BRAK DOSTĘPU DO MOSTU". Z tego powodu autobus nie kursuje. Prosimy o dotarcie do zamku na własną rękę.
  • Zkušeného průvodce v angličtině, který Vás provede zámkem, Marienbrücke a který Vám povypráví o Bavorsku, životě Ludvíka II. a zámku Neuschwanstein
  • Průvodce vyzvedne vstupenky na zámek za Vás a Vy se tak vyhnete čekání ve vstupenkovém centru (což je v případě ostatních návštěvníků nutností)
  • Vyhnutí se frontě na vstupenky na Neuschwanstein

Jaká má online rezervace výhody?

  • Poznaj Ludwiga II, Bawarię i historię Neuschwanstein z naszym doświadczonym i licencjonowanym przewodnikiem (w języku angielskim).
  • Přímý vstup na zámek bez nutnosti čekání ve vstupenkovém centru 
  • Last minute vstupenky, i když jsou tyto na Neuschwanstein vyprodány
  • Možnost předložení vstupenky průvodci na mobilním telefonu

Co je důležité vědět?

Při návštěvě zámku se (povinně) účastníte prohlídky s anglicky hovořícím průvodcem, trvající 35 minut. Jedná se o oficiálního průvodce zámku Neuschwanstein a nikoliv o průvodce, který Vás bude provázet okolím zámku.

Po skončení prohlídky zámku máte možnost navštívit Hohenschwangau a pokochat se krásami místního okolí. Obdržíte PDF soubor s extra informacemi o tom, jaká místa se vyplatí vidět. Zpět do Füssenu se lze dopravit prostřednictvím autobusu nebo taxi.

Jak provedení rezervace funguje?

Vyberte si datum, kdy chcete Neuschwanstein navštívit. Po dokončení rezervace Vám bude zaslána vstupenka s následujícími informacemi:

1. Přesným místem odjezdu
2. Mapou místa odjezdu
3. Kontaktním údaji na místní kontaktní osobu
4. Itinerářem prohlídky
5. Co dělat, pokud se na Neuschwanstein dopravujete autem a chcete se s místní kontaktní osobou setkat až na Neuschwansteinu

Jak bude den prohlídky probíhat?

Odjazdy:
  • 9:15: w Hohenschwangau / Neuschwanstein 
Istnieje też możliwość zorganizowania spotkania z przewodnikiem w Hohenschwangau w razie przyjazdu samochodem.V Hohenschwangau Vám průvodce povypráví o králi Ludvíkovi, Bavorsku a Neuschwansteinu. Autobusem se následně vydáte k Marienbrücke, který skýtá nejlepší výhled na zámek a okolní přírodu. 

V Neuschwansteinu absolvujete 35minutovou prohlídku s odlišným průvodcem v anglickém jazyce. Po skončení prohlídky si můžete prohlédnout po vlastní ose Hohenschwangau nebo se vydat autobusem nebo prostřednictvím taxi zpět do Füssenu (tato cesta není v ceně zahrnuta).

Čas odjezdu:

  • 9:15: w Hohenschwangau / Neuschwanstein 
Dostavte se prosím včas. Doporučujeme Vám být na místě 15 minut před odjezdem. 
V případě Vašeho zpoždění prosím průvodce telefonicky kontaktujte. Následně Vám sdělí pokyny, jak postupovat dále. V případě, že se na místo odjezdu nedostavíte, nemáte nárok na vrácení peněz.

Doba trvání:

2-3 hodiny. Ujistěte se, že jste si na prohlídku vyhradili celé dopoledne

Jak dojechać z głównego dworca kolejowego w Füssen do Hohenschwangau:

Po przybyciu na stację Füssen po prostu kieruj się znakami na przystanek autobusowy (1 min od peronu). Pojedź autobusem 78 do zamku. Odjeżdża o 9:05, a jazda trwa 7-10 minut. Po wyjściu z autobusu w Hohenschwangau idź do znaku P3 (naprzeciwko dworca autobusowego w Hohenschwangau). Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, aby rozpocząć wycieczkę.

P.S. Jeśli masz bilet na pociąg Bayern, możesz skorzystać z autobusu z Fuessen do Hohenschwangau za darmo. Jeśli masz inny rodzaj biletu kolejowego, musisz kupić bilet autobusowy od kierowcy autobusu za kilka euro.


Své vstupenky nepředkládejte ve vstupenkovém centru nebo na Neuschwansteinu, neboť nebudou akceptovány.