No search results found for

You may be interested in one of the following products:

Wycieczka po zamku Neuschwanstein ( Polski przewodnik audio)
teraz $ 46,30

Wycieczka po zamku Neuschwanstein ( Polski przewodnik audio)

To product
WYBIERZ DATĘ
WYBIERZ CZAS*
WYBIERZ CZAS*
Dorosły
($46.30)
 
Dziecko (0-18 lat)
($28.54)
 
ILOŚĆ BILETÓW
ILOŚĆ BILETÓW
Ok

VSTUPENKY NA ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN! PODLE MNOHÝCH NEJKRÁSNĚJŠÍHO ZÁMKU NA SVĚTĚ. Z TOHO DŮVODU MÁ ZÁMEK NA SEZNAMU MÍST, KTERÉ NAVŠTÍVIT, SPOUSTA LIDÍ.

Šest týdnů po smrti krále Ludvíka II. se v roce 1886 Neuschwanstein otevřel veřejnosti. Prohlídka zámku je nyní pro každého návštěvníka jako procházka pohádkou. Zámek se nachází na vrcholku hory s krásným výhledem na okolní krajinu.

Vzhledem k tomu, že je Neuschwanstein velmi oblíbený, doporučuje se zakoupení vstupenky předem. Zámek se nachází nedaleko Füssenu, odkud se musíte dopravit do Hohenschwangau a samotnému zámku (na vrcholku hory).

Co VIP vstupenka pro přeskočení fronty zahrnuje?

 • Autobus z Füssen (niedaleko Dworca Centralnego) do Zamku (w jedną stronę) - możesz wybrać tę opcję lub możesz pojechać samochodem bezpośrednio do Hohenschwangau / Neuschwanstein (opłata parkingowa nie jest wliczona w cenę).
 • Autobus do Marienbrücke, aby zobaczyć ten wyjątkowy zamek z zewnątrz.Należy pamiętać, że zimą Marienbrücke jest zamknięte z powodu śniegu i lodu. "BRAK DOSTĘPU DO MOSTU". Z tego powodu autobus nie kursuje. Prosimy o dotarcie do zamku na własną rękę.
 • Zkušeného průvodce v angličtině, který Vás provede zámkem, Marienbrücke a který Vám povypráví o Bavorsku, životě Ludvíka II. a zámku Neuschwanstein
 • Průvodce vyzvedne vstupenky na zámek za Vás a Vy se tak vyhnete čekání ve vstupenkovém centru (což je v případě ostatních návštěvníků nutností)
 • Vyhnutí se frontě na vstupenky na Neuschwanstein

Jaká má online rezervace výhody?

 • Poznaj Ludwiga II, Bawarię i historię Neuschwanstein z naszym doświadczonym i licencjonowanym przewodnikiem (w języku angielskim).
 • Přímý vstup na zámek bez nutnosti čekání ve vstupenkovém centru 
 • Snadnou přepravu z Füssenu k zámku (opcjonalnie) lub możesz podróżować samochodem i spotkać się z przewodnikiem w Hohenschwangau.
 • Last minute vstupenky, i když jsou tyto na Neuschwanstein vyprodány
 • Možnost předložení vstupenky průvodci na mobilním telefonu

Co je důležité vědět?

Při návštěvě zámku se (povinně) účastníte prohlídky s anglicky hovořícím průvodcem, trvající 35 minut. Jedná se o oficiálního průvodce zámku Neuschwanstein a nikoliv o průvodce, který Vás bude provázet okolím zámku.

Doprava je pouze jednosměrná. Po skončení prohlídky zámku máte možnost navštívit Hohenschwangau a pokochat se krásami místního okolí. Obdržíte PDF soubor s extra informacemi o tom, jaká místa se vyplatí vidět. Zpět do Füssenu se lze dopravit prostřednictvím autobusu nebo taxi.

Jak provedení rezervace funguje?

Vyberte si datum, kdy chcete Neuschwanstein navštívit. Autobus odjíždí od hlavního nádraží v 8.55 hod. Po dokončení rezervace Vám bude zaslána vstupenka s následujícími informacemi:

1. Přesným místem odjezdu
2. Mapou místa odjezdu
3. Kontaktním údaji na místní kontaktní osobu
4. Itinerářem prohlídky
5. Co dělat, pokud se na Neuschwanstein dopravujete autem a chcete se s místní kontaktní osobou setkat až na Neuschwansteinu

Jak bude den prohlídky probíhat?

Odjazdy:
 • 8:55: odjazd ze stacji Füssen
 • 9:15: w Hohenschwangau / Neuschwanstein (Jadąc samochodem)
Na bilecie można znaleźć dane kontaktowe dostawcy i mapę miejsca, w którym można znaleźć przewodnika.
Przewodnik zabierze Państwa do Hohenschwangau autobusem (transfer trwa 10 minut). Istnieje też możliwość zorganizowania spotkania z przewodnikiem w Hohenschwangau w razie przyjazdu samochodem.V Hohenschwangau Vám průvodce povypráví o králi Ludvíkovi, Bavorsku a Neuschwansteinu. Autobusem se následně vydáte k Marienbrücke, který skýtá nejlepší výhled na zámek a okolní přírodu. 

V Neuschwansteinu absolvujete 35minutovou prohlídku s odlišným průvodcem v anglickém jazyce. Po skončení prohlídky si můžete prohlédnout po vlastní ose Hohenschwangau nebo se vydat autobusem nebo prostřednictvím taxi zpět do Füssenu (tato cesta není v ceně zahrnuta).

Čas odjezdu:

 • 8:55: odjazd ze stacji Füssen
 • 9:15: w Hohenschwangau / Neuschwanstein (Jadąc samochodem)
Dostavte se prosím včas. Doporučujeme Vám být na místě 15 minut před odjezdem. 
Průvodce odjíždí přesně v 8.55 hod. V případě Vašeho zpoždění prosím průvodce telefonicky kontaktujte. Následně Vám sdělí pokyny, jak postupovat dále. V případě, že se na místo odjezdu nedostavíte, nemáte nárok na vrácení peněz.

Místo odjezdu:

Fuessen: jeśli nie masz samochodu, spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Fuessen.
Dokładny adres zostanie wysłany przez dostawcę po potwierdzeniu rezerwacji.
Hohenschwangau: jeśli jedziesz samochodem, spotkaj się z przewodnikiem w Hohenschwangau, gdzie możesz znaleźć miejsce parkingowe.
Dokładny adres zostanie wysłany przez dostawcę po potwierdzeniu rezerwacji.

Doba trvání:

2-3 hodiny. Ujistěte se, že jste si na prohlídku vyhradili celé dopoledne

Cestujete autem a chcete zaparkovat u Neuschwanstein/Hohenschwangau (poblíž hradu)?

Můžete si zarezervovat své vstupenky. Na zaslané vstupence budou uvedeny pokyny co dělat, pokud nechcete využít autobusovou přepravu z Füssenu do Hohenschwangau. S průvodcem se setkáte zde.

Své vstupenky nepředkládejte ve vstupenkovém centru nebo na Neuschwansteinu, neboť nebudou akceptovány.

* Z powodu prac budowlanych na moscie Marienbrücke nad Pollar, jest niestety niedostępny od 8.10.2018 do 09.11.2018.